Switch to English

Vítáme vás na stránkách naší chovatelské stanice. Jsme chovatelská stanice sídlící ve Zbožíčku poblíž Benátek nad Jizerou.

Všechny naše kočky a kocouři žijí v dokonalém souladu se psy. Mají možnost trávit volný čas venku i v domě díky zabezpečenému venkovnímu výběhu. Kdykoli chtějí, honí se v trávě, lezou po stromech nebo se vyhřívají na sluníčku. Po celý den mají k dospozici kvalitními superprémiové granulky Royal Canin a rádi si pochutnají i na jiných kočičích pochoutkách, kapsičkách, šunce, syrovém hovězím mase.
„A tady máš to tajemství. Je úplně jednoduché: dobře vidět se dá jedině srdcem. To hlavní oči nevidí. Právě proto, že jsi kvůli své růži promarnil nějaký čas, je pro tebe tolik důležitá. Lidé na tuhle pravdu zapomněli. Ty na ni ale zapomenout nesmíš. Když si něco ochočíš, navždycky už za to máš zodpovědnost. Máš zodpovědnost za svou růži..."
Malý princ (Antonie de Saint-Exupéry)

Pro zájemce o koťátko od nás


Naše koťátka odcházejí do nových domovů vychovaná v okruhu nás a našich kočičích a psích kamarádů, naučená čistotě. Koťátka jsou několikrát odčervená a plně očkovaná, s průkazem původu, očkovacím průkazem a kupní smlouvou. Rodiče mají negativní testy na FeLV a FIV.

Kde všude jsou naše koťátka?

Koťátka neprodáváme pouze v ČR, ale i do zahraničí, avšak vždy na základě osobního odběru!

Odkud jsou naši zákazníci vidíte zvýrazněné na mapce níže :)
naši zákazníci